Magdaléna Strejčková

Tvorba

Moje rodinné etudy

Moje rodinné etudy


Vybrané fejetony z knih Drobotiny, Životnosti a Dotřetice pro všechny nestíhající vzít do rukou knížku vycházejí v audioverzi. Sama jsem je pro vás načetla, klavírními etudami mě doprovází Jakub Zahradník.

cena cd: 100 Kč
cena stažení: 40 Kč
vydáno:
2013


   KOUPIT CD       STÁHNOUT AUDIOKNIHU   

 


Dotřetice

Dotřetice


Kdo právě netěhotníte, nerodíte, nekojíte, nejste naplno opojeni mateřstvím nebo nemáte tuto zkušenost alespoň čerstvě v plánu, tak to ani nečtěte. Nebo jak chcete. Na vlastní nebezpečí. Je to osobní. Je to mé. A k výsledku – tomu žvatlajícímu vedle mě i tomu na těchto stránkách – to byl pořádný kus cesty. Často kostrbaté, ale nutné a vlastně krásné cesty. Tak v případě, že do toho máte chuť jít, přijměte pozvání. A třeba se ty vaše kroky společně s mými alespoň nakrátko někde uprostřed těchto stránek na chvíli setkají…
„Myslím, že když si to přečte nějaká budoucí maminka, tak že se bude skutečně těšit,“ říká můj manžel. A já připojuji přání, aby se knížka líbila i ostatním – ať už svůj uzlíček držíte v náručí vy nebo drží on vás…

cena: 150 Kč
vydáno: 2013


   KOUPIT KNIHU   

 


Životnosti

Životnosti


V životě je to vlastně jako s těmi jogurty, co mají naši kluci rádi každý den ke svačině. "Mamíííí!
A není prošlej? Bude dobrej? Jaký má datum? A je to ten aktivní?"
Každý máme jen omezený čas. Čas aktivnosti. Čas pro nás. A naše nejbližší. A hlavně pro toho, od kterého máme ten vzácný dar. Minimálně maximální dobu - životnosti.

cena: vyprodáno
vydáno: 2009


 


Drobotiny

Drobotiny


„Jednohubky“ fejetonků pro maminky nejen na mateřské dovolené, ale především pro ně (protože v klidu si vychutnat obložený chlebíček prostě nemáme čas).

Krátké osobní postřehy z rodinného života, které zvládnou čtenářky přečíst i na cestě mezi žehlícím prknem a sporákem (protože mně, jako jedné z vás, je jasné, že sedět u voňavého kafíčka s knížkou v ruce je sice lákavé, leč v tomto období nereálné).

Všední skutečnosti odrážející se v reflexích nejbáječnějšího období v životě ženy a především
v odlesku Boží laskavosti a přízně mě přivádějí blíž k Němu a nyní také touto cestou i k vám…

cena: vyprodáno
vydáno: 2008


 


Originální knižní záložka 3 v 1

Originální knižní záložka 3 v 1


Zamyšlení, zábava, záložka v limitované edici pro všechny interaktivní vnímavé lidi. V osmisměrce si vyluštěte konec citátu z mé knížky.

cena: určujete ji sami
vydáno: 2014

Do objednávky napište číslo záložky a jejich počet.


 Pro objednání knihy vyplňte všechny údaje. Do zprávy napište název knihy, kterou byste rádi zakoupili, počet kusů, adresu pro dodání a popř. nějakou upřesňující poznámku.

Uvedená cena je včetně poštovného a balného.

  
* Jméno a příjmení:    
* E-mail:    
   Telefonní číslo:    
* Vaše zpráva:    
* Opište číslo:    
 * povinné položky© Magdaléna Strejčková 2015