Tvorba

"Dát si s někým kafe bývá dost riskantní. Hrozí totiž, že dotyčný dost pravděpodobně skončí v některém z mých fejetonů. Ostatně, v mých fejetonech končí ledacos..."


Magdalena Strejčková tvorba
Magdalena Strejčková tvorba
Magdalena Strejčková tvorbaV případě zájmu o některý titul mě prosím kontaktujte na info@magdalenastrejckova.czMotivační záložky

Sebekoučovací záložky

Sada autorských 40 inspirujících kartiček s tématy vedoucími k diskusi v rodině, ve škole,
v práci či jakémkoliv společenství i k zamyšlní o samotě. Pro tvůrčí lidi, kteří na sobě chtějí pracovat nebo se jen tak potěšit. Limitovaná edice!

Cena: 390,- Kč

Vydáno: 2021

Máma na roztrhání a jiné příběhy

Máma na roztrhání a jiné příběhy

Soubor rodinných fejetonů, které vycházely se čtenářským ohlasem 11 let v časopise Rodinný život vydávaného Centrem pro Rodinný život Olomouc.

Cena: 200,- Kč

Vydáno: 2017

Moje rodinné etudy

Vybrané fejetony z knih Drobotiny, Životnosti a Dotřetice pro všechny nestíhající vzít do rukou knížku vycházejí v audioverzi. Sama jsem je pro vás načetla, klavírními etudami mě doprovází Jakub Zahradník.

Cena CD: 100,- Kč

Cena stažení: 40,- Kč

Vydáno: 2013

Dotřetice

Kdo právě netěhotníte, nerodíte, nekojíte, nejste naplno opojeni mateřstvím nebo nemáte tuto zkušenost alespoň čerstvě v plánu, tak to ani nečtěte. Nebo jak chcete. Na vlastní nebezpečí. Je to osobní. Je to mé. A k výsledku – tomu žvatlajícímu vedle mě i tomu na těchto stránkách – to byl pořádný kus cesty. Často kostrbaté, ale nutné a vlastně krásné cesty. Tak v případě, že do toho máte chuť jít, přijměte pozvání. A třeba se ty vaše kroky společně s mými alespoň nakrátko někde uprostřed těchto stránek na chvíli setkají… „Myslím, že když si to přečte nějaká budoucí maminka, tak že se bude skutečně těšit,“ říká můj manžel. A já připojuji přání, aby se knížka líbila i ostatním – ať už svůj uzlíček držíte v náručí vy nebo drží on vás…

Cena: 150,- Kč

Vydáno: 2013

Životnosti

Životnosti

V životě je to vlastně jako s těmi jogurty, co mají naši kluci rádi každý den ke svačině. "Mamíííí! A není prošlej? Bude dobrej? Jaký má datum? A je to ten aktivní?" Každý máme jen omezený čas. Čas aktivnosti. Čas pro nás. A naše nejbližší. A hlavně pro toho, od kterého máme ten vzácný dar. Minimálně maximální dobu - životnosti.

Vyprodáno

Vydáno: 2009

Drobotiny

„Jednohubky“ fejetonků pro maminky nejen na mateřské dovolené, ale především pro ně (protože v klidu si vychutnat obložený chlebíček prostě nemáme čas).
Krátké osobní postřehy z rodinného života, které zvládnou čtenářky přečíst i na cestě mezi žehlícím prknem a sporákem (protože mně, jako jedné z vás, je jasné, že sedět u voňavého kafíčka s knížkou v ruce je sice lákavé, leč v tomto období nereálné).
Všední skutečnosti odrážející se v reflexích nejbáječnějšího období v životě ženy a především v odlesku Boží laskavosti a přízně mě přivádějí blíž k Němu a nyní také touto cestou i k vám…

Vyprodáno

Vydáno: 2008

Originální knižní záložka 3 v 1

Zamyšlení, zábava, záložka v limitované edici pro všechny interaktivní vnímavé lidi. V osmisměrce si vyluštěte konec citátu z mé knížky.

Cena: určujete si sami

Vydáno: 2014